niedziela, 28 listopada 2010

Burberry Prorsum...

Tę kolekcję zna już zapewne każdy, kto choć trochę interesuję się modą. Czytałem o niej już na wielu blogach i stronach internetowych. Chciałem już wcześniej coś o niej napisać, jednak stwierdziłem, że tyle już zostało powiedziane o tej kolekcji, że nie wniosę nic nowego. Cały czas tak myślę, jednak za każdym razem jak oglądam zdjęcia z pokazu, nie mogę wyjść z podziwu . Może trafi się jakimś cudem ktoś kto pierwszy raz u mnie zobaczy te zdjęcia i tak jak ja, jakiś czas temu, zostanie zauroczony.
 Ta kolekcja przyciąga wzrok jak żadna inna. Znajdziecie tu połączenie wszystkich trendów obowiązujących w tym sezonie. Obok stylu militarnego zobaczycie super awiatorki, obok popularnego camelu pojawi się świetnie skrojona i dopasowana do ciała marynarka. Co mnie zachwyciło w tej kolekcji?! Przede wszystkim wielkie kożuchy, które nie tylko wyglądają bardzo szykownie, ale również są bardzo grube i ciepłe. W sam raz na naszą zimę. Poza tym awiatorki, które w tym sezonie przeżywają prawdziwy renesans swojego istnienia. Żadna inna z kurtek tego typu nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ta z Burberry. Mega wielki podwójny kołnierz z kożuszkiem sprawia, że nie sposób ją pomylić z modelem innej firmy. Kolejnym niezwykle udanym, w mojej opinii , zabiegiem jest zastosowanie w płaszczach dużych, złotych guzików, które poza oczywistym nawiązaniem do stylu militarnego, nadają płaszczom ekskluzywnego wyglądu i budują cały look.

Poza tymi wszystkimi zachwytami nad całą kolekcją pojawia się jeden zasadniczy problem i nie mówię tu o cenie, bo ta jest oczywistą barierą nie do pokonania. Gdybyś miał do wyboru jedną rzecz z tej kolekcji, co byś wybrał??? Dla mnie wybór jest wręcz niemożliwy. I want it All…. I want it now!!!

 

7 komentarzy:

 1. świetne torby i te płaszcze ze złotymi guzikami - marzę o nich nieprzerwanie

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie będę zachłanny i wybrałbym buty i jedną z toreb :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Koncept kolekcji jest genialny, ale mam wrażenie, że dużo ubrań jest sporo za duża na modeli, którzy je prezentują...

  OdpowiedzUsuń
 4. niesamowite, że zima się jeszcze nie zaczęła, a ja już nie mogę patrzeć na zimowe trendy. czuję się, jakby wiosna miała być teraz, zaraz.

  OdpowiedzUsuń
 5. ach, burberry. klasa sama w sobie! aż miło się patrzy! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdybym była facetem to płaszcz - trzecia kolumna , trzeci rząd

  OdpowiedzUsuń