niedziela, 19 czerwca 2011

Photos...

Dzisiaj kolejna dawka inspiracji prosto z Florencji. 
Zdjecia pochodzą ze stron : GQ, Thestreetfashion5xpro i Guerreisms.

12 komentarzy:

 1. te zdjęcia są na prawdę obłędne

  OdpowiedzUsuń
 2. i saw them all! nice pics :D

  http://onthestreetofflorence.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ci panowie wyglądają fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam ,że zrobię offtopic : )
  Czy zdarzyło Wam się,aby wasze zamówienie z asos.com zaginęło? Zamówiłam tydzień temu buty, które miały przyjść do dzisiaj - niestety tak się nie stało. Co w takiej sytuacji zrobić? Czekać? Zgłosić to gdzieś?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy - raz była taka sytuacja. Jednak tydzień to zdecydowanie za mało czasu, aby się martwić, że zamówienie zostało zgubione. Poczekaj do końca tygodnia i jeśli nie będziesz miała przesyłki napisz do nich maila na " care@asos.com ". Zazwyczaj odpowiadają ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Drogi Adamie! Myślę, że te zdjęcia są dobrym pretekstem aby zapytać:
  jako, że ubierasz się inaczej niż większa część rodzimej szarzyzny, masz pomysł i inspirujesz wielu, choć oczywiście nie zawsze musisz się wszystkim podobać(np. nie zawsze kradniesz moje serce :), jak odbiera Cię nasza polska ulica, zwykli ludzie, jakie są ich reakcje i jak Ty przyjmujesz wszelkie oznaki ,może nie wrogości, ale ewentualnego wyśmiewania etc?

  Pozdrawiam
  DM

  OdpowiedzUsuń
 7. przecudowne buty!!! dzieki Tobie przestałem się bać asosa ;) pozdrawiam :)

  Zapraszam do odwiedzin po dłuższej przerwie:

  www.king-cock.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tak trochę odbiegnę od tematu, ale widzę, że Ty się "przyjaźnisz" z asosem. Mógłbyś mi mniej więcej powiedzieć czy istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że przesyłka (darmowa) dotrze kilka dni przed czasem?

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy - DM - miło mi czytać takie słowa ;) dzieki. Zacznę od tego, że nie czuję, abym ubierał się jakoś wyjątkowo :) Co do polskiej ulicy to absolutnie się nią nie przejmuje :) W sumie nie zdarzyło się, aby ktoś "jawnie" zwrócił mi uwagę na to co mam na sobie. Raczej są to jakieś ironiczne uśmiechy, ale zupełnie nie zwracam na to uwagi. Ubieram na siebie to, co ja chcę i złośliwe opinie przypadkowych osób tego nie zmienią. Ogólnie rzecz biorąc podchodzę do tego typu zachowan z dużym dystansem :)
  Co innego konstruktywna krytyka na blogu ;p

  Anonimowy - 22 czerwca 2011 18:34 - nie wiem jak długo planowo powinna iść przesyłka do PL, ale ja ostatnio zamawiałem w środę wieczorem a w poniedziałek paczka już była u mnie ;) I była to darmowa przesyłka. Tydzień to jest ostatnio maksymalny czas oczekiwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ahhh te kolory! I genialne buty *_*

  OdpowiedzUsuń