niedziela, 5 czerwca 2011

Givenchy shoes...

Buty, które dzisiaj Wam prezentuje to przykłąd tego, jak drobny element, dodatek, ciekawa myśl - potrafią zmienić klasyczny but w coś bardziej oryginalnego.
Sandały pozornie niczym   nie wyrożniałyby się (czarny kolor, klasyczna estetyka), gdyby nie czerowone "lamówki", które dodają zwykłemu butowi charakteru i sprawiają, że wygląda dużo atrakcyjniej. To właśnie te czerwone elementy "tworzą" całość.

   

Drugi model również posiada to coś, co wyróznia go z całej masy zwyczajnych, czarnych, lakierowanych butów. W tym przypadku takim elementem jest korkowa podeszwa, która wygląda niesamowicie w połączeniu z połyskującą skórą.


6 komentarzy:

 1. pierwsze nie przypadły mi do gustu, ale drugie są extra :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pierwsze, buty idealnego polaka xd
  Ale za to drugie mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te z korkową podeszwą są mistrzowskie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, w Toruniu mojego medycznego kierunku - dietetyka- nie ma. Docelowo planuję blisko domu studiować, czyli w Gdańsku. Tylko kto wie jak mi poszła ta piękna maturka i tak się składa, że w Bydgoszczy jest trochę łatwiej się dostać. Zbieram obecnie opinie, zbliża się czas rekrutacji, a ja ciągle w rozsypce. Ogólnie o Bydgoszczy słyszę ciągle, że jest brzydka, ale jakoś mi to strasznie nie przeszkadza. Dzięki bardzo za opinię. Życzę powodzenia i dalej prowadź w ten sposób bloga. :)

  OdpowiedzUsuń