poniedziałek, 18 października 2010

FshionWeek : Part 2

Dzisiaj kilka zdjęć z pokazów i może małe refleksje dotyczące samego FW. Było to mój pierwszy FW, więc nie mam nawet z czym porównywać. Nasunęła mi się tylko jedna zasadnicza uwaga. Wszechobecne kolejki. Kolejki przed pokazami, kolejki przed barami, kolejki przed WC...Organizacja pod tym wględem kulała najbardziej. O ile w piątek było całkiem fajnie i wszystko odbywało się płynnie, o tyle sobota (zwłaszcza wieczorne pokazy) to już był wręcz hardcore. Masakryczne kolejki, ścisk w tłumie i półgodzinne oczekiwanie aż w końcu zostaniemy wpuszczeni. Zdecydowany minus... Poza tym, jak dla mnie super. Masa ciekwie ubranych ludzi, wiele znanych twarzy i cała atmosfera wokół fashion weeku... Chcę więcej :)

Same kolekcje prezentowały bardzo różny poziom. Mi osobiście najbardziej podobały się kolekcje Moniki Ptaszek,Thorbjorna Uldama oraz MMC . Niestety z pokazu MMC mam tylko 2 zdjęcia, gdyż aparat odmówił mi posłuszeństwa.

Monika Ptaszek

Kolekcja, powiedziałbym ciężka, militarna. W większości ciemne barwy, a do tego świetne buty. Najbardziej do gustu przypadły mi buty wyglądające jak rzymianki - jedyną ich wadą był... brak podeszwy :)


Thorbjorn Uldam

W tej kolekcji zdecydowanie najbardziej podobały mi się spodnie - luźne, niby dresowe, ale z materiału którego nie jestem w stanie określić. Poza tym świetne brązowe worker boots i grube swetry. Dodatkowo trochę finezji a samym pokazie i mamy SnowFashion :)

MMC

4 komentarze: