środa, 19 grudnia 2012

Playlist...christmas songs...

Ze świątecznym utworami jest co roku ten sam problem ;) Cały czas grają to samo - od kilku dobrych lat. Świąteczny okres rozpoczyna się w momencie, kiedy w radio pierwszy raz usłyszymy Last christmas...I wówczas dochodzi zdziwienie Do They Know It's Christmas?? Kiedy mija pierwsze zaskoczenie, czas już złapać autobus i Driving home for christams, a jakże inaczej, gdyż All I want for christmas is you :) Z głośników wydobywa się wesołe Jingle bells, a za oknem Snow is falling...Wchodząc do domu Merry Christmas Everyone :)
Ale czy żle nam z tymi wszystkimi cukierkowymi  przebojami? Chyba nie :) Stały się one na tyle integralnym elementem świątecznej atmosfery, że nie wyobrażam sobie Świąt bez nich ;p I mimo, że od kilku lat utwory się powtarzają, za każdym razem z przyjemnością ich słucham :)

3 komentarze:

 1. Stare świąteczne przeboje są mega, no to co ten nowoczesny oferowany nam szit.

  Pozdrawiam :)
  http://mw-maleworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. o bardzo przydatny post, zapomnialem o niektorych piosenkach! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. napisałeś dokładnie to, o czym myślałam dzisiaj rano włączając płytkę ze świątecznymi songami, które uwielbiam, bo tworzą niesamowity klimat.
  nie cierpię ludzi, którzy narzekają na święta (bo tłumy w sklepach, słaba pogoda, beznadziejne piosenki w radiu, za dużo jedzenia, nudno z rodziną, etc, etc...) - myślę zawsze o tym, jak przykre jest to, że nie potrafią oni cieszyć się tak pięknym czasem!!!

  i dla Ciebie - ciepłych, rodzinnych, spokojnych świąt i wielu pięknych chwil!

  OdpowiedzUsuń