wtorek, 24 maja 2011

Photos...and Wedel...


Zdjęcie toreb z FW Poland zrobione przez Zuzę.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy zastanawialiście się kiedyś jaka jest Wasza wymarzona praca?! Na czym miałaby polegać i co jest wyznacznikiem idealnej pracy?! Czy taka w ogóle istnieje?! Miałbym dla Was propozycję. Co powiecie na zwiedzanie świata i zajadanie się przy tym słodyczami?! Mało Wam. Proszę bardzo, dorzucamy 10 tys. zł miesięcznej pensji :) Jak dla mnie bomba. Jako wielbiciel słodyczy i podróży tak właśnie mógłbym opisać swoją idealną pracę i muszę Wam powiedzieć, że takie stanowisko naprawdę istnieje!!! Marka  E. Wedel, z okzaji swoich 160 urodzin, poszukuje chętnych na stasnowisko Ambasadora Przyjemności.

Do obowiązków Ambasadora należy: odwiedzenie najbardziej odległych miejsc na Ziemi (m.in. Nowy Jork, Sydney, Rio de Janeiro) i dostarczenie tam produktów Fabryki Przyjemności E. Wedel,reprezentowanie Fabryki Przyjemności E. Wedel w kontaktach z miejscową ludnością oraz dokumentowanie zachowań ludzi w zderzeniu z nieznaną przyjemnością.
Od kandydatów na stanowisko oczekuje się żywiołowość, ciekawość świata, wysokich zdolności interpersonalne, oswojenie z egzotyką, umiejętność godzenia obowiązków z przyjemnością, dyspozycyjność w ramach 3-miesięcznego kontraktu, gotowość do wyjazdów służbowych w nietypowe miejsca na świecie.
Swoje aplikacje należy przesyłać do 31 maja. Rekrutacja odbywać się będzie w kilku etapach. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie tutaj oraz na Facebooku.

4 komentarze:

 1. wooow! love the firts shoes!
  the toy story bag is so funny! haha

  G

  OdpowiedzUsuń
 2. I am obsessed with Toy Story, I want a bag like that one so badly!

  AnUnrefinedGentleman.Blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. just love the toy story bag

  OdpowiedzUsuń